Lodge (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Font
eo: Tiparo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Header top
eo: Kaplinia supro
