Lodge (1.0.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Font
fi: Fontti

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Color
fi: Väri

en: Page not found
fi: Sivua ei löydy

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: Header top
fi: Ylätunnisteen yläosa

en: Sidebar First
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar Second
fi: Toinen sivupalkki

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
