Lodge (1.0.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Font
fr: Police

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Color
fr: Couleur

en: Page not found
fr: Page non trouvée

en: Font family
fr: Police de caractères

en: Content Above
fr: Avant contenu

en: Content Below
fr: Après contenu

en: Color 1
fr: Couleur 1

en: Color 2
fr: Couleur 2

en: Footer top
fr: Haut de pied de page

en: Header top
fr: Haut de l'en-tête

en: Footer bottom
fr: Bas de pied de page

en: Sidebar First
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar Second
fr: Seconde barre latérale

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
