Lodge (1.0.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Font
gl: Fonte

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Color 1
gl: Cor 1

en: Color 2
gl: Cor 2

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
