Lodge (1.0.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Font
he: גופן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Content Above
he: תוכן מעל

en: Content Below
he: תוכן מתחת

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
