Lodge (1.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Font
id: fonta

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Color
id: Warna

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: Content Above
id: Konten Di Atas

en: Content Below
id: Konten Di Bawah

en: Header top
id: Atas header

en: Footer bottom
id: Catatan kaki bawah

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
