Lodge (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Font
it: Carattere

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Color
it: Colore

en: Page not found
it: Pagina non trovata

en: Header top
it: Testata superiore

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
