Lodge (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Font
ja: フォント

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Color
ja: 色

en: Page not found
ja: ページが見つかりません

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
