Lodge (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: Page not found
jv: Kācā ora ditemokaké

en: Header top
jv: Header ndhuwur
