Lodge (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
