Lodge (1.0.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Font family
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಪರಿವಾರ
