Lodge (1.0.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە
