Lodge (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Color
mr: रंग

en: Page not found
mr: पान सापडले नाही
