Lodge (1.0.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Color
nn: Farge

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Highlighted
nn: Utheva
