Lodge (1.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Font
pl: Czcionka

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Color
pl: Kolor

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Font family
pl: Czcionka

en: Content Above
pl: Treść powyżej

en: Content Below
pl: Treść poniżej

en: Color 1
pl: Kolor 1

en: Color 2
pl: Kolor 2

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Sidebar First
pl: Pasek boczny pierwszy

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar Second
pl: Pasek boczny drugi

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
