Lodge (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Color
ps: رنګ

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه
