Lodge (1.0.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Font
sk: Písmo

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Header top
sk: Vrch hlavičky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
