Lodge (1.0.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: Header top
sq: Kreu sipër
