Lodge (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Color
sv: Färg

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Content Below
sv: Innehåll Under

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Hero
sv: Herobild

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
