Lodge (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்

en: Color
ta: நிறம்

en: Page not found
ta: பக்கம் கண்டுபிடிக்கப்படவில்லை

en: Header top
ta: மேல் தலையொட்டு
