Lodge (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Color
te: రంగు

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు
