Lodge (1.0.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Color
tr: Renk

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Content Above
tr: Yukarıdaki İçerik

en: Content Below
tr: Aşağıdaki İçerik

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
