Lodge (1.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Header
ur: ہیڈر

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Color
ur: رنگ

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
