Lodge (1.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Font
vi: Phông chữ

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Color
vi: Màu sắc

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: Font family
vi: Họ phông chữ

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
