Log entity (2.0.0) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Log
fi: Loki

en: Reset
fi: Palauta

en: Logs
fi: Loki

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Page
fi: Sivu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Weeks
fi: Viikot

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authoring information
fi: Julkaisutiedot

en: Authored on
fi: Luotu

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Granularity
fi: Rakeisuustaso

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Days
fi: Päivät

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Hours
fi: Tunnit

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: logs
fi: logit

en: log
fi: lokiin

en: Years
fi: Vuodet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Bulk update
fi: Massapäivitys

en: Master
fi: Isäntä

en: With selection
fi: Valinnalla

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu
