Log entity (2.0.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Log
gu: નોંધણી

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: About
gu: વિશે
