Log entity (2.0.0) - en to hi translation catalogue (31 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Logs
hi: लॉग

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: ID
hi: आईडी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Create new revision
hi: नए संशोधन बनाएँ

en: Granularity
hi: कणिकता

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Changed
hi: बदल गया

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
