Log entity (2.0.0) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Reset
hr: Poništi

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Workflow
hr: Tijek

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Asc
hr: Uzlazno
