Log entity (2.0.1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
