Log entity (2.0.2) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Log
eo: Loglibro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Page
eo: Paĝo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: log
eo: protokolo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
