Log entity (2.0.2) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Log
gl: Rexistro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Authored by
gl: Creado por

en: Clone
gl: Clonar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Authored on
gl: Creado en

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: logs
gl: rexistros

en: log
gl: rexistro

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar
