Log entity (2.0.2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: About
sq: Informacione
