Log entity (2.0.2) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Logs
ur: لاگز

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
