Log entity (2.0.3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Log
af: Logboek

en: Reset
af: Herstel

en: Logs
af: Logboeke

en: Name
af: Naam

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Workflow
af: Werksvloei

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
