Log entity (2.0.3) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Page
az: Səhifə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Workflow
az: İş axını

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
