Log entity (2.0.3) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Clone
eu: Klonatu

en: Weeks
eu: Asteak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka

en: With selection
eu: Aukeraketarekin

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
