Log entity (2.0.3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
