Log entity (2.0.3) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
