Log entity (2.0.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
