Log entity (2.0.4) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
