Log entity (2.0.4) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Reset
he: איתחול

en: Logs
he: לוגים

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Page
he: דף

en: Filter
he: סינון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Clone
he: שכפול

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Granularity
he: גרעיניות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Days
he: ימים

en: Hours
he: שעות

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Mark as pending
he: סימון להמתנה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
