Log entity (2.0.4) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Clone
lv: Klonēt

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Days
lv: Dienas

en: Hours
lv: Stundas

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
