Log entity (2.0.4) - en to ru translation catalogue (47 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Log
ru: Журнал

en: Reset
ru: Сбросить

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Timestamp
ru: Время

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Clone
ru: Клонировать

en: Weeks
ru: Недели

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Authored on
ru: Создан в

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Granularity
ru: Степень детализации

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Days
ru: Дни

en: Months
ru: Месяцы

en: Hours
ru: Часы

en: Changed
ru: Изменение

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: logs
ru: Журнал

en: log
ru: журнал

en: Years
ru: Годы

en: Offset
ru: Пропустить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Bulk update
ru: Массовое обновление

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: With selection
ru: С выделенным

en: Last saved
ru: Последнее сохранение

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено

en: Maintain the types of content available and the fields that are associated with those types.
ru: Поддерживайте доступные типы контента и поля, связанные с этими типами.
