Log entity (2.0.4) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Log
te: చిట్టా

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Authoring information
te: రచయిత సమాచారం

en: Granularity
te: కణికత

en: Months
te: నెలలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
