Log entity (2.1.0) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Page
el: Σελίδα

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authoring information
el: Πληροφορίες σύνταξης

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Days
el: Ημέρες

en: Hours
el: Ώρες

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα
