Log entity (2.1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
