Log entity (2.1.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Log
kk: Журнал

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored by
kk: Автор

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу
