Log entity (2.1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authoring information
ku: زانیاریی بڵاوکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: About
ku: دەربارە
