Log entity (2.1.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
