Log entity (2.1.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Logs
nn: Logg

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authoring information
nn: Forfattarinformasjon

en: Authored on
nn: Skrive

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
